Life Scents

1. Co je Life Scents™?

Life Scents vůně obsahují průkopnickou technologii. Každá vůně obsahuje tři neustále se měnící vůně, co jste možná cítili v jedné minute, se může lišit od toho, co cítíte, další minutu. Standardní vůně jsou   smíchány pro vytvoření celkové vůně.. Skutečný život takový není, když pečeme, cítíme jednotlivé složky nebo složky v různých časech: Někdy krustu koláče, když se otevřou dveře trouby, nebo ovoce dušené v koření, jak připravujeme tuto fázi, nebo vanilkovou zmrzlinu když ji podáváme.

Nebo den na pláži, budete cítit moře, potom opalovací krém, pak možná borovice (podle toho, kde jste na světě).Jde o to, že nemusíte cítit vše jako jednu vůni, jak se neustále mění.

2. Jak funguje Life Scents™?

Tradiční vůně jsou vyvinuty tak, aby dodaly jednu stabilní vůni. Life Scents ™ využívá převratnou technologii, která se zásadním způsobem mění, tak jak parfémáři vyvíjejí a přemýšlejí o vůních. Life Scents™ je směs ingrediencí, které se neustále mění aby dodaly skutečně multi-dimenzionální zážitky, takže v každém okamžiku můžete cítit něco jiného, například, pečené hrušky nebo vanilku. To napodobuje, jak vůně pracují v reálném životě, což má za následek vynikající, skutečný zážitek z vůně.

3. Existují Life Scents™ ještě někde jinde?

Ne, Air Wick®má exkluzivní práva na technologie a je dostupný pouze v Life Scents™ vůních.

4. Bude Life Scents ™ náplň fungovat v mých stávajících Air Wick® zařízeních?

Ano. Life Scents ™ Freshmatic® náplně a Scented Oil náplně budou fungovat ve všech miniaplikací Air Wick® Freshmatic® Ohřívačích Aromatických olejů..

5. Kde mohu najít produkty Life Scents™?

Výrobky Life Scents ™ / vůně jsou k dispozici u běžných prodejců.. Můžete také zkusit tlačítko Koupit Nyní na stránkách produktů a uvidíte, jaké Life Scents™ produkty on-line prodejci prodávají.