Freshmatic

1. Co je zahrnuto v Air Wick® Freshmatic® sadě pro začátek?

t Sadaí obsahuje strojek Air Wick® Freshmatic®, aerosolovou náplň, a dvě baterie AA / LR6, spolu s pokyny.

2. Jaký je přínos Air Wick® Freshmatic® Automatic Spray nad ostatními osvěžovači vzduchu?

Air Wick® Freshmatic® automaticky přináší pravidelné a důsledné dávky vůně po celý den, takže budete mít dobrý pocit, že váš domov vždy voní skvěle. Také proto, že v každém spreji je kontrolovaná dávka, získáte stejnou intenzitu provonění od začátku až do konce náplně.

3. Červený, opěrný mechanismus mi brání ve vložení náhradní vonné náplňě. Co mám dělat?

Aby bylo možné přemístit červený opěrný mechanismus a vložit vaši vonnou náplň, vypněte zařízení, pak zvedněte červenou opěrku do jejího plného rozsahu otočením ve směru hodinových ručiček. Nyní můžete vložit vonnou náhradní nápln a spustit zařízení.

4. Jak mám správně vložit náhradní náplň?

Držte zařízení směrem od obličeje po celou dobu, přepněte jej na "off", než se pokusíte vložit náplň. Chcete-li otevřít zařízení, stiskněte tlačítko na horní části a vytáhněte přední kryt dopředu. Vložte náhradní náplně. Tryska by měla směřovat k přední části zařízení. Je-li přístroj zavřený, měli byste vidět černý otvor trysky otvorem, kde sprej prochází přes zařízení. Zavřete jednotku, namiřte směrem od obličeje a pak vyberte požadovanou úroveň vůně.První dávka vyjde po 15 sekundách.

5. Can you adjust the fragrance level?

Výrobky Air Wick® Freshmatic® mají tři možnosti nastavení intervalů, což vám umožní mít kontrolu nad úrovní vůně. Při nastavení zařízení do tří nastavení květů, můžete přejít z jemné na intenzivnější zážitek z vůně.

6. Co znamenají květy nad vypínačem?

Květiny označují přepínač nastavení polohy. Cím větší a vyšší je květina, tím intenzivnější je zážitek vůně.

  • Velká květina: Intenzivní zážitek pro maximální požitek.
  • Střední květina: Střední intenzita.
  • Malá květina: Decentní zážitek pro jemné provonění.
  • Tečka: Vypnuto

7. Kam mám zařízení umístit?

Výrobky Air Wick® Freshmatic® lze zavěsit na stěnu. Alternativně mohou být jednoduše umístěny na polici nebo skříni. Měly by být vždy umístěny ve výšce nejméně 6 stop nad úrovní podlahy. Přečtěte si návod před použitím.

8. Jak jej vypnu?

Pozice vlevo vypínač je vypnutý. V případě, že jednotka nebude v provozu po dlouhou dobu, doporučujeme vyjmout náplň a / nebo baterie.

9. Jak zjistím, že jsou baterie vybité?

Přístroj přestane stříkat. Baterie vydrží obvykle na tři náhradní náplně. Máte-li podezření, že baterie jsou vybité, zařízení vypněte a znovu zapněte. V případě, že zařízení nestříká po 15 sekundách, vyměňte baterie.

10. Jaké jsou pro přístroj nejlepší baterie?

V případě potřeby vyměňte baterie za nové, kvalitní, alkalické. Nedoporučujeme používat zinko-uhlíkové baterie nebo dobíjecí, protože ty nemusí mít dostatek energie pro provoz zařízení po dlouhou dobu.

11. Přibližně jak dlouho Air Wick® Freshmatic® aerosol vydrží?

  • Horní nastavení (velký květ): Až 20 dní
  • 2. Nastavení dolů (střední květ): Až 50 dní
  • 3. Nastavení dolů (malý květ): Až 60 dní
  • Spodní nastavení je vypnuto.

12. Kolik dávek vůně obsahuje jedna náplň?

Ve 250 ml náplni je více než 2400 dávak vůně.

13. Proč můj Freshmatic® nedávkuje žádnou vůni?

Ujistěte se, že zařízení bylo vypnuto. Nejprve zkontrolujte, zda je tryska správným směrem. Když je přístroj zavřený, měli byste vidět černou trysku vůně náhradní náplně otvorem v přední části přístroje Pokud nevidíte černý hrot trysky, možná jste nesprávně umístili vonnou náplň do zařízení s černou tryskou do protisměru. Dále zkontrolujte, zda je červený opěrný mechanismus ve zvednuté poloze. Není-li červené rameno plně zvednuto, nebudete možná schopni vložit náplň a zavřít přední kryt přístroje.Červené rameno se nachází v otvoru, kde by ěla spočívat tryska plechovky. Blokuje-li červená opěrka mechanismus, zvyšte ji až do plného rozsahu otáčením ramen ve směru hodinových ručiček a pak zatlačte náplň zpět do zařízení, dokud to půjde. Pak zkontroluje, zda je náhradní náplň prázdná vyjmutím ze zařízení. S tryskou směřující směrem od obličeje stiskněte dvakrát dolů čtvercovou podložku na horní trysce.Pokud sprej nevychází, vyměňte náplň.

Znovu vložte náplň, zavřete přední kryt, a vyberte požadované provozní nastavení.Přístroj by měl vystříknout po 15 sekundách. V případě, že zařízení nestříká po 15 sekundách, vyměňte baterie.

Pokud vaše zařízení nestříká opakovaně I přes plnou Air Wick® náplň a čerstvé