Botanica by Air Wick Vonné tyčinky - Exotická růže a africká pelargónie

Vlastnosti produktu

  • Všechny naše vůně Botanica by Air Wick jsou vyráběny za použití exotických přírodních esenciálních olejů, které jsou pečlivě obstarávány způsobem beroucím ohled na naši planetu.
  • Neobsahují: ftaláty, aceton, barviva
  • Domácí difuzér používá přírodní ratanové tyčinky pro jemné rozptýlení jedinečné vůně, která vydrží až po dobu 45 dnů. Vytvářejí přívětivou atmosféru u vás doma díky zážitku z přírodní vůně a elegantnímu provedení.

Dostupné v: 80ml

Popis produktu

Potěšte své smysly touto exotickou a svěží vůní Exotická růže a africká pelargónie. Tato vůně obsahuje esenciální olej z pelargónie, který je zodpovědně získávaný* z Afriky, kde jsou rostliny ručně sbírané, aby si udržely svojí svěží vůni.

1. Odšroubujte a sejměte uzávěr.
2. Prstem odstraňte těsnění z horní části víčka. Použijte ochranné rukavice.
3. Našroubujte uzávěr zpět na láhev.
4. Vložte do láhve ratanová stébla a dobře je rozložte. Stébla budou fungovat jako knot, který bude nasávat vůni a pomalu ji
uvolňovat do vzduchu.
5. Dbejte na to, aby byl difuzér umístěn na stabilním povrchu, aby nedošlo k náhodnému rozlití náplně. Nepokládejte na naleštěné, nalakované nebo plastové povrchy. V případě rozlití náplně povrch otřete. Pro případ další potřeby tyto pokyny uschovejte.

EA_3139705

Product Code: 5999109540942