Svíčka - červené jablko a svařené víno

Užijte si svěžest rubínově červeného jablíčka, smíchaný s teplým kořením.

Vlastnosti produktu

  • Užijte si sladké kořeněné aroma jablka a skořice
  • Obsahuje přírodní esenciální oleje
  • Ideální pro kuchyně a obývací prostory
  • Skleněný obal podpoří Vaši domácí dekoraci

Dostupné v: 105g

Popos produktu

Užijte si celoroční esenci zimy s naší Air Wick vonnou svíčkou. Tato dráždivá domácí vůně je ideální pro kuchyně a další obytné prostory. Umístěte skleněný svícen tam, kdekoli si přejete vytvořit příjemnou hřejivou záři.

Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat.Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku nenechávejte na/nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte nejméně 20 cm. Svíčku nenechte hořet víc než 4 hodiny. Umísťujte svíčky ve vzpřímené poloze.Nepoužívejte na teplých površích (např. na TV). Nenaklánějte svíčku pokud hoří anebo pokud je vosk tekutý. Nedovolte aby se plamen dotýkal strany nádoby. Svíčku uhaste, je-li vrstva svíčky nižší než 1 cm a nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného dna. Svíčku uhaste jemným sfouknutím. Skleněná nádobka bude během používání a po jeho skončení horká. Svíčku uhaste jemným sfouknutím. Nepoužívejte, je-li skleněná nádobka poškozená.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

EA_8151299